Movies
Ratings
982
Tokyo StoryRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.5
The Wind RisesRated ★ 3.0
MinariRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 1.5
TenetRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 3.0
A Touch of ZenRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Come Drink with MeRated ★ 4.0
Gemini ManRated ★ 2.0
Juror 8Rated ★ 3.0