Movies
Ratings
47
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0