Movies
Ratings
303
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Drunken Master IIRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5
The ProtectorRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 3.5
RinguRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
House of WaxRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5