Movies
Ratings
145
Little WomenRated ★ 5.0
AnnetteRated ★ 2.5- Oink OinkRated ★ 5.0
RamsRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 4.0