Movies
Ratings
200
The PianoRated ★ 5.0
A Moment of RomanceRated ★ 1.0
FargoRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 0.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
Baby and MeRated ★ 3.5
Armour of GodRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 2.5
Police Story 2Rated ★ 3.0
Love AffairRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 4.0