Movies
Ratings
2064
Viva La VidaRated ★ 3.5
Jay KellyRated ★ 3.0- The Ultimate DuoRated ★ 2.0
WarfareRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
War MachineRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
People and MeatRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Dying to SurviveRated ★ 3.0- The Price of GoodbyeRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.0
Black Phone 2Rated ★ 2.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.5
DodgeBall: A True Underdog StoryRated ★ 2.5
The Green ButchersRated ★ 2.5