Movies
Ratings
221
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
QuickRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5