Movies
Ratings
786
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Silent FriendRated ★ 5.0
OrlandoRated ★ 4.0
RougeRated ★ 2.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
My Oxford YearRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
MahjongRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5