Movies
Ratings
529
OppenheimerRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
CodaRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.0
Sing 2Rated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0