Movies
Ratings
1570
War MachineRated ★ 2.5
The RIPRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
ProtectorRated ★ 2.0
The ChildeRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
MercyRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Wrath of ManRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.5- SisterRated ★ 2.0
SiratRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5