Movies
Ratings
234
Saw 3DRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Ringu 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5