Movies
Ratings
516
HamnetRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 0.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.5