Series
Ratings
73
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.5- Orphan BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0