Movies
Ratings
912
The New MutantsRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
JobsRated ★ 3.0
Marty SupremeRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.5
A Working ManRated ★ 2.5
Live by NightRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
The Lone RangerRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Palm SpringsRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5