Movies
Ratings
444
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.0
The Shop Around the CornerRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Mr.ReviewRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Sick of MyselfRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5