Movies
Ratings
127- Take OffRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The LoraxRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Our Love StoryRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 4.0