Series
Ratings
34
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Futurama Season 6Rated ★ 2.0
Futurama Season 5Rated ★ 5.0
Futurama Season 4Rated ★ 4.0
Futurama Season 3Rated ★ 4.0
Futurama Season 2Rated ★ 4.0
Futurama Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0