Series
Ratings
35- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Risqué Business: JapanRated ★ 2.0