Movies
Ratings
1026
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
A HeroRated ★ 5.0
All the Long NightsRated ★ 4.5
Shallow GraveRated ★ 4.5- The Starry nightRated ★ 4.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0- The Wandering MoonRated ★ 4.0
GORated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Full TimeRated ★ 4.0
Sorry We Missed YouRated ★ 4.5
The LunchboxRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
NanaRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5