Movies
Ratings
68
I Am LegendRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5