Movies
Ratings
777
BlowRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
JackRated ★ 3.5
Ice Age: Collision CourseRated ★ 3.5
StripesRated ★ 2.5
Wayne's WorldRated ★ 3.0
Couples RetreatRated ★ 2.5
Police Academy 3: Back in TrainingRated ★ 4.5
Halloween H20: 20 Years LaterRated ★ 2.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
G.I. JaneRated ★ 3.0
Six Days Seven NightsRated ★ 2.5
OverboardRated ★ 4.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 2.5
We Are MarshallRated ★ 3.5
Road to PerditionRated ★ 4.5
The Good SonRated ★ 3.5
Are We There Yet?Rated ★ 3.5
The Cat in the HatRated ★ 2.5