Movies
Ratings
1449
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- 18 YouthRated ★ 2.5
In BetweenRated ★ 3.0
Plastic TreeRated ★ 3.0
SamakdoRated ★ 2.5
Between the KneesRated ★ 4.0
DreamerRated ★ 2.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0- VILLE MARIE -ARated ★ 3.0
Rehearsals for RetirementRated ★ 3.5
CanonRated ★ 3.0
LucíaRated ★ 3.5
brouillard - passage #14Rated ★ 5.0- SnifferRated ★ 3.5
Serene VelocityRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
MirrorRated ★ 4.0