Movies
Ratings
567
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Die, My LoveRated ★ 1.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
IrreversibleRated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 3.0
SiratRated ★ 5.0
Super Happy ForeverRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
The Cook, the Thief, His Wife & Her LoverRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 2.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
Continental ’25Rated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0- The UglyRated ★ 0.5
BugoniaRated ★ 3.0