Movies
Ratings
349
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The Social DilemmaRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
The Kissing Booth 3Rated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Case for ChristRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
BecomingRated ★ 4.0