Movies
Ratings
126
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Taxi 3Rated ★ 1.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.5