Movies
Ratings
229
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 5.0
Paper SoldierRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 4.5
Knife in the WaterRated ★ 4.5
MirrorRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
TombstoneRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Wuthering HeightsRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 2.5
The Human VoiceRated ★ 5.0
An Autumn TaleRated ★ 4.0
Dark HabitsRated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.5
Peter von KantRated ★ 1.5
Bagdad CafeRated ★ 4.5