Movies
Ratings
163
Project Hail MaryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5
The Angels ShareRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
CureRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5