Movies
Ratings
654
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
MaggieRated ★ 1.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Before I FallRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
Battle of the SexesRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0