Titles you rated
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.0- Leave the World BehindRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0- Hi.5Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5- SpectralRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 2.5
AmbulanceRated ★ 2.5
The DiscloserRated ★ 2.5
The Siege of JadotvilleRated ★ 3.5