Titles you rated
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The CureRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
ConfuciusRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0