Titles you rated
Terminator SalvationRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Never Been KissedRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
RebeccaRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 2.5
The Prince & MeRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Ichi the KillerRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 4.0