Movies
Ratings
474- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5

MementoRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5- Rebel RidgeRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5