Movies
Ratings
1260
Hansan: Rising DragonRated ★ 1.5
TwistersRated ★ 1.5
Gladiator IIRated ★ 1.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 1.5- The Yellow Sea Director's CutRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0
Poor ThingsRated ★ 3.0- Hansan ReduxRated ★ 1.5
RememberRated ★ 1.5- Kill BoksoonRated ★ 2.0
- CobwebRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
The Fall GuyRated ★ 1.5- UprisingRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0- Carry OnRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.0