Movies
Ratings
415
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.0
- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0- HarbinRated ★ 3.0
- Carry OnRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0- PilotRated ★ 2.0
The FounderRated ★ 3.5- Hijack 1971Rated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5