Movies
Ratings
25
SidewaysRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5