Titles you rated
- The World of LoveRated ★ 4.5
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- MantisRated ★ 2.5
The Best OfferRated ★ 3.5- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Better ManRated ★ 3.5
Fruitvale StationRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
- About FamilyRated ★ 3.0
- The MatchRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0