Movies
Ratings
3127
ForebodingRated ★ 4.0- Simon and LauraRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
BakudanRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
My SunshineRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5- Spirited Away: Live on StageRated ★ 3.0
SpiralRated ★ 2.0- The HousemaidRated ★ 2.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
FrontlineRated ★ 2.5
BAKA's IdentityRated ★ 3.0
The Amityville HorrorRated ★ 2.5- Fractured FolliesRated ★ 2.5
Ano Hitoga KietaRated ★ 2.5
BatmanRated ★ 3.0
The Flirting ScholarRated ★ 3.0