Movies
Ratings
52
SecretRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0- SocialphobiaRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 4.5- Beyond the LightsRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0