Series
Ratings
66
Toradora!Rated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 2.0
Fate/stay nightRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 1.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Accel WorldRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
K-ON!Rated ★ 5.0
CharlotteRated ★ 1.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 4.5
A Certain Magical IndexRated ★ 4.5
A Certain Magical IndexRated ★ 0.5
GosickRated ★ 3.5