Series
Ratings
50
Cells at Work! Code BlackRated ★ 4.0
Cells at Work!!Rated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Shichinin no HishoRated ★ 3.5
Jinrō Game Lost EdenRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Death OfficeRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
To Your Eternity Season 2Rated ★ 5.0
To Your EternityRated ★ 5.0
Ranking of Kings: The Treasure Chest of CourageRated ★ 5.0
Ranking of KingsRated ★ 5.0
Hell's ParadiseRated ★ 2.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
This Is UsRated ★ 5.0
Kevin Can F**k Himself Season 1Rated ★ 3.0