Movies
Ratings
108
The Hudsucker ProxyRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Moonlight ExpressRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
Courage Under FireRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
FargoRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0