Movies
Ratings
972
Hotel RwandaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0- DoodlebugRated ★ 3.0
War DogsRated ★ 3.5- The DiscoveryRated ★ 2.5
DemolitionRated ★ 3.0- Intimate EnemiesRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
MisbehaviorRated ★ 2.5- Untouchable LawmenRated ★ 1.5

The Sheriff In TownRated ★ 1.5
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Voyage of Time: Life's JourneyRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5