Titles you rated
Little ForestRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Take OffRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.5