Titles you rated
All the President's MenRated ★ 4.0
TruthRated ★ 4.0
ザ・タイタニックRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.0- Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 1.5

The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.5
BuriedRated ★ 2.5
DownfallRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 1.5
Criminal ConspiracyRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.0
The Sheriff In TownRated ★ 1.5- The PlanRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.5