Movies
Ratings
318
WhiplashRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.5
Memories of the SwordRated ★ 2.0
A Cinderella StoryRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 5.0