Movies
Ratings
81
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0