Titles you rated
Red Post on Escher StreetRated ★ 4.0
NightmareRated ★ 3.0
The RecordRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 4.0- The House of UsRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
I Saw the TV GlowRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0- Dying Or LiveRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.0
NoiseRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Lesson of the EvilRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
SzamankaRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5