Series
Ratings
29- ShōgunRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Beshari GurashiRated ★ 3.5
ReLIFERated ★ 3.5
KemurikusaRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Zombie Land SagaRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Kamen Rider DoubleRated ★ 3.5
Angel Beats!Rated ★ 3.5
Little Busters! RefrainRated ★ 4.0
Clannad After StoryRated ★ 4.5
ClannadRated ★ 2.5