Movies
Ratings
2564
The Lost WeekendRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
La CocinaRated ★ 3.5- AmerikatsiRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Abraham's ValleyRated ★ 3.5
Day of DespairRated ★ 3.0
ShowgirlsRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Mysterious SkinRated ★ 4.0
The MaidenRated ★ 3.5
The BeastRated ★ 3.5
Everybody Wants Some!!Rated ★ 4.0
Captive’s IslandRated ★ 2.5
We Are Your FriendsRated ★ 3.0
Their FinestRated ★ 3.5
MisbehaviourRated ★ 2.5
The Iron ClawRated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0