Movies
Ratings
758
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 1.0
This Is the EndRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The New King of ComedyRated ★ 2.5